.Пора запланувати свій відпочинок. А у нас вже стартувало РАННЄ БРОНЮВАННЯ.

Туреччина. Раннє бронювання. літо 2021 Початок червня. Харчування - все включено. 7 ночей. Готелі 4 * від 6000 грн. з людини! Готелі 5 * від 7500 грн. з людини! Замовляйте свій літній відпочинок зараз і спокійно чекайте відпустку. Приходьте до нас в туристичне агентство "Сто Доріг" в Кременчуці по вул. Першотравнева 15/1; 097 119 55 79; 050 505 50 89 У зимові і холодні дні так гостро починаєш сумувати по теплу

А спогади про літній відпочинок все частіше забирають у мріях в сонячні країни, де вас чекають пляжі з білосніжним піском, прогулянки вздовж набережних, сніданки на закутаних квітами терасах, романтичні вечері на тлі приголомшливих заходів, захоплюючий дайвінг, зелені сади з екзотичними деревами і фруктами, смачні місцеві вина і морепродукти, колоритні легкі наряди, танці до світанку і маса яскравих вражень ... Пора запланувати свій відпочинок. А у нас вже стартувало РАННЄ БРОНЮВАННЯ.

 

Тенденція останніх кількох років - бронювати літній відпочинок заздалегідь! Низькі ціни, великі знижки в готелях, моментальне підтвердження будь-яких категорій номерів у всіх популярних готелях роблять процес бронювання зручним і приємним. Початок літнього сезону 2018. Туреччина. Аланья. Чудовий Granada Luxury Resort Spa & Thalasso 5 * всього лише за 990 у.о. за двох!!! Готель дуже якісний!

http://www.tophotels.ru/hotel/al47799/

 

Поїздка в будь-яку країну світу, яскраві образи місць, де ще не був ніхто з Ваших знайомих, новий погляд на вже, здавалося б, давно відомі місця, а також - будь-яка Ваша фантазія в турфірмі «Сто Доріг» втілиться в реальність.
Пропонуємо подивитися новинки і палаючі тури для кожної країни:

Àâñòðèÿ
Єгипет

Àâñòðèÿ
Турція

Àâñòðèÿ
ОАЕ

Àâñòðèÿ
Тури по Європі

hrilanka
Шрі-Ланка


Індія

Àâñòðèÿ
Болгарія

izrail
Ізраїль

avstriyaАвстрія

tunis
Туніс

Àâñòðèÿ
Тайланд

Àâñòðèÿ
Домініканська
республіка

vetnam
В'єтнам

Àâñòðèÿ
Чехія

Àâñòðèÿ
Куба

litvaПрибалтика

 

Другі країни


chehiya
Греція


Великобританія

Àâñòðèÿ
Угорщіна

hveycariya
Чорногорія

Àâñòðèÿ
Німеччина

chernogoriya
Хорватія

Àâñòðèÿ
Індонезія

Àâñòðèÿ
Йорданія

Àâñòðèÿ
Іспанія


Італія


Китай

Àâñòðèÿ
Маврикій

Мальта

Àâñòðèÿ

Марокко

rossiya

Росія

france

Франція

ukraina

Україна

kipr

Кіпр

usa

США

seyshely

Сейшельскі острови

Maldivi

Мальдивскі острови

 ruminiya

Румунія

 Gruzia

Грузія

 hveycariya

Швейцарія

_
Раскрутка сайтов и продвижение
_