Любі друзі! Я рада вітати Вас на сайті нашого турагентства.

Тут Ви можете докладніше дізнатися про країну, куди б Ви хотіли поїхати, знайти інформацію щодо отримання візи, а також підібрати тур або вибрати готель! Ми пропонуємо відпочинок, як в Україні, так і за кордоном. Це можуть бути автобусні, ж / д або авіа тури.

 

Переваги нашої компанії:

- Великий асортимент турів;

- Команда кваліфікованих фахівців;

- Великий досвід роботи з туристами;

- Постійне підвищення кваліфікації співробітників;

- Програма лояльності для клієнтів;

- Спеціальні акції для постійних клієнтів; Головна мета для нас - максимально задовольнити Ваші потреби по сервісу, якістю та ціною. Нам дуже важливо, щоб Ви стали нашими постійними клієнтами і з упевненістю радили нашу компанію своїм друзям. Ми знаємо, що найкраща реклама - це Ваша рекомендація.

 

В даний час турфірма «СТО ДОРІГ» пропонує своїм клієнтам різні види турів:

 

- Відпочинок на морі

- Автобусні тури

- Тури вихідного дня

- Корпоративні тури

- Продаж і бронювання турів

- Страхування туристів

- Екскурсійне обслуговування - Корпоративне обслуговування

- Розміщення в готелях

 

Ми пропонуємо своїм клієнтам Кращі подорожі по Кращим цінами. Ми враховуємо індивідуальність кожного клієнта, тому підберемо для вас тур, який буде відповідати саме вашим побажанням. Для нас дорогий кожен клієнт, звернувшись до нас один раз, Ви зрозумієте, що ми налаштовані на довгі дружні відносини. Звертайтеся і залишитеся задоволеними!

 

Також ми пропонуємо поїздки в екзотичні країни - Домінікану, Балі, Шрі-Ланку, Мальдіви. Найбільш популярними серед наших туристів є тури в: Єгипет, Туреччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Іспанія, Португалія, Франція. Ми цінуємо вашу довіру, ми цінуємо ваш час, ми цінуємо вашу безпеку, ми цінуємо ваш відпочинок. Ми цінуємо наших партнерів. Працюючи з тими, в кого впевнені, і підкріплюючи свій статус надійного партнера, нам вдалося налагодити плідну співпрацю з провідними туроператорами Європи і Азії. Це дозволяє нам забезпечити якісний сервіс для наших клієнтів як в Україні, так і в інших країнах світу.

_
Раскрутка сайтов и продвижение
_